مجتمع های بزرگ چند منظوره تجاری، فرهنگی، تفریحی و ورزشی از واقعیت های امروز زندگی شهری در دنیا محسوب می شوند. مجتمع های تجاری، ضمن تأمین نیازهای مختلف شهروندان، موجب صرفه جویی در وقت و انرژی بوده و از رجوع مردم برای رفع نیازهایشان به مکان های مختلف جلوگیری می کند.

معضل پارک خودرو و ترافیک شهری و شلوغی جاده ها و معابر، امکان بهره­ برداری همزمان برای همگان را غیرممکن و یا دشوار می سازد.

از مزایای خوب این مجموعه ها در کنار ایجاد قدرت انتخاب فراوان در خرید، فراهم نمودن فضای مناسب تعامل و هم اندیشی برای شهروندان در محیطی که با پارکینگ های مطمئن و سیستم امنیتی هوشمند و مدیریت سازمان یافته، مانند شهرکی امن بروز مخاطرات مالی و جانی را به حداقل می رساند.

مدیریت مجتمع فردوس با امعان نظر به موارد فوق، با تخصیص کامل فاز ۱ تجاری به صنعت ساختمان، اینک تصمیم دارد تا مجتمع تجاری فاز ۲ را مختص ترکیب متنوعی از مشاغل و صنوف قرار داده و با تأسیس هایپرمارکت و رستوران بزرگ و همچنین مدرسه، مسجد، درمانگاه، سالن ورزشی و مراکز رفاهی و خدماتی مورد نیاز مردم در مکان وسیع جانمائی شده و همچنین احداث پل روگذر عابر پیاده (پل طبیعت) بر روی رودخانه قمرود، حدفاصل مجتمع تا خیابان ساحلی امکان دسترسی آسان شهروندان را بیش از پیش تسهیل نماید.

مراحل ساخت مجتمع تجاری فردوس در سال ۱۳۹۷ پایان یافته و به همت مدیران و برنامه ریزان، در مدت یک سال تجهیز و مورد بهره برداری تعدادی از مالکان قرار گرفته است.

اکنون به یاری خداوند متعال، این مجموعه توانسته است جمعی از فعالان معتبر صنف ساختمانی را گرد هم آورده و در حال ارائه خدمات باشد.

مدیریت مجتمع در نظر دارد در بهمن ماه سال ۱۳۹۸، مراسم باشکوهی را به عنوان جشن بهره برداری برگزار نماید.

طبقه همکف:

سنگ – سرامیک – شیرآلات – چینی و بهداشتی ساختمان – نمایشگاه های کلینیک ساختمان – کاشی و سرامیک پرسلان ساختمانی – کف پوش های صنعتی و سنگی

طبقه اول:

درب و پنجره – کاغذ دیواری – تزئینات ساختمانی – آهن آلات – کف پوش – دفاتر طراحی و فنی – کناف و سقف کاذب – دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان – طراحی فضاهای داخلی و محوطه سازی – اجرای صفر تا صد ساختمان و کلینیک های ساختمانی

طبقه زیرزمین:

برق – تأسیسات – تجهیزات سرمایشی و گرمایشی – الکتریکال – دوربین های مداربسته – آسانسور و بالابر – دفاتر فنی و نقشه برداری – دفاتر خدمات ساختمانی –مصالح ساختمانی و سایر مشاغل مرتبط با الکترونیک و الکتریک صنف ساختمان.

اعضای محترم می توانند جهت خرید سهام تجاری طبقه (۱-) پروژه شمالی (بلوک دوم) در روز های کاری از ساعت ۸:۰۰ صبح به صورت یکسره تا ساعت ۱۸:۰۰ عصر به دفتر شرکت تعاونی مراجعه نمایند.

توضیحات بیشتر