رسانه‌های اجتماعی با رسانه‌های جمعی چه فرقی دارند؟
رسانه‌های اجتماعی با رسانه‌های جمعی چه فرقی دارند؟
|
1396/12/11

در ابتدا باید گفت که Mass media یا همان رسانه های جمعی شامل: رادیو، تلویزیون و مطبوعات است، و Social media یا همان رسانه های اجتماعی شامل: فیس‌بوک، توئیتر، یوتیوب و گوگل‌پلاس و .. .
زمانی که اینترنت به عنوان پلتفرم ظهور کرد به یکباره رسانه های اجتماعی پدید آمدند که آنلاین و تعاملی بودند و با رشدی زیاد، درصد مخاطبان بسیاری را از آن خود کردند. عمده فعالیت رسانه های اجتماعی از طریق محتوا است؛ یعنی کاربران پویای آنها هستند که محتوا را خلق و به اشتراک می گذارند، چیزی که شاید زیاد در مورد رسانه های جمعی صدق نکند.
جنس مخاطب در رسانه های اجتماعی از جنس کاربران تولیدکننده محتوا است. کاربرانی که بدون تاخیر و با شتاب و سرعت، اخبار لحظه ای و محتواهای گوناگون را پوشش همه جانبه می دهند. برای همین رسانه های اجتماعی به عنوان سرآمد وب از نظر جذب مخاطب رشد بیشتری دارند و روند رشد آنها کاملا صعودی است.

نگه داری و پشتیبانی
نگه داری و پشتیبانی
|
1395/07/04
اطلاعات مهمترین دارایی یک سایت محسوب میشود که با از بین رفتن آن شاید دیگر راهی برای بازگشت نباشد. از دست دادن اطلاعات باعث کاهش کاربران و مشتریان شما خواهد شد. تعداد کثیری از مشتریان ما پشتیبانی و نگهداری سایتشان را به ما سپرده اند تا دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات و یا درگیر مشکلات فنی نباشند. تیم پشتیبانی همیشه در حال مانیتور کردن سایت مشتریان است و به محض بروز مشکل و یا خطا از طرف خود سایت و یا کدهای آن وارد عمل شده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رفع می کند. در این سرویس شما دیگر نگران سایت و اطلاعات خود نیستید . علاوه بر طراحی سایت ارزان همیشه به عنوان یک پشتیبان در کنار شما خواهیم بود. البته پشتیبانی فقط شامل اینگونه موارد نمی‌شود و گزینه های زیادی همچون امنیت ، رفع اشکالات ، بازنگری و باز سازی ورژن جدید ، ارائه بسته های مورد نیاز مشتری و … را شامل می شوند که در صورت درخواست مشتری ارائه خواهد گردید. ........
ادامه مطلب